Vigalex D3 Retard

Źródło witaminy D o przedłużonym uwalnianiu.
Przeznaczenie
Sposób użycia
Skład

Wskazania

Vigalex D3 2000 j.m. retard to suplement diety przeznaczony dla zdrowych osób dorosłych do 75. roku życia jako uzupełnienie diety w witaminę D. Tabletki powlekane o przedłużonym uwalnianiu. Wystarczy 1 tabletka dziennie.
  • Vigalex D3 2000 j.m. Retard jest suplementem diety dla zdrowych osób dorosłych do 75. roku życia jako uzupełnienie diety w witaminę D. Tabletki są powlekane o przedłużonym uwalnianiu. Spowolnione uwalnianie zapewnia działanie substancji czynnej w organizmie w wydłużonym czasie
  • Witamina D przyczynia się do prawidłowego wchłaniania wapnia i fosforu, utrzymania prawidłowego poziomu wapnia we krwi oraz prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego i mięśni.

Sposób użycia

Osoby dorosłe.
Przyjmować jedną tabletkę w ciągu dnia, po posiłku, popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. U osób w podeszłym wieku witaminę D należy zażywać przez cały rok z uwagi na gorszą skuteczność wytwarzania tej witaminy w skórze.
  • 1 tabletka dziennie

Skład

Składniki: olej MCT pochodzenia roślinnego (średniołańcuchowe trójglicerydy), cholekalcyferol pozyskiwany z lanoliny (witamina D).
Składniki
Witamina D
Zawartość w 1 tabletce
50,0 μg (2000 j.m.)
% RWS*
1000